Skup aut od osób prywatnych

 

Skup aut Waszawa prowadzi skup pojedynczych samochodów od osób fizycznych. Transakcja sprzedaży takiego pojazdu zasadniczo nie różni się niczym od sprzedaży auta innej osobie prywatnej. Nasz pracownik dokonuje oględzin samochodu po czym przedstawia naszą propozycję cenową. Jeszcze przed spotkaniem z pracownikiem firmy bez problemu każdy może sprawdzić ile zapłacimy za samochód wypełniając formularz na naszej stronie w zakładce wycena online. Im więcej informacji o samochodzie zostanie nam przekazane tym wycena będzie bardziej precyzyjna. Zawsze staramy się jeszcze przed spotkaniem określić precyzyjnie cenę za samochód dlatego w przypadku niepełnych informacji wyślemy e-maila w który zadamy dodatkowe pytania odnośnie stanu technicznego pojazdu.

 

Istotną różnicą w sprzedaży samochodu w naszej firmie w porównaniu do sprzedaży auta osobie prywatnemu kupującemu jest czas transakcji. U nas oględziny i zakup samochodu nie trwa nigdy dłużej niż 60 min, nie sprawdzamy samochodu u mechaników, na stacjach diagnostycznych czy też serwisie ASO. Wszystko odbywa się w miejscu wyznaczonym przez Klienta, pod domem, pracą czy też w naszej siedzibie.

 

Druga różnica ma także związek z szybkością zakupu – mianowicie od razu jeśli sprzedający decyduje się sprzedać nam auto dokonujemy transakcji i wypłacamy gotówkę ( lub też wpłacamy pieniądze w banku na konto sprzedającego)

 

W przypadku dokumentów na miejscu wypełniamy umowę kupna sprzedaży oraz dokonujemy wypowiedzenia umowy ubezpieczenia Oc, tak aby sprzedający mógł odzyskać nadpłaconą ratę.